Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk "x". Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x


Aktualności

Targi ISH 15 – 19 marca 2011r. Frankfurt nad Menem

Targi ISH we Frankfurcie nad Menem, trwały od 15 do 19 marca 2011 roku i obejmowały wszystkie innowacyjne aspekty rozwiązań budowlanych. Znaleźć tam można było nie tylko standardowe i sprawdzone produkty, ale również bardzo innowacyjne pod względem designu i technologii propozycje. Wszystko to w 3 działach:

 

  • Water for people - wyposażenie wszelkich łazienek i obiektów wodnych
  • ISH energy - klimatyzacja i wentylacja, systemy zasilania i energii odnawialnej 
  • Word of installation technology - możliwości integracji działu „Water for people" i "ISH energy"

 

Ponad 2300 wystawców włączając wszystkich liderów światowego rynku zaprezentowało nie tylko wizjonerskie technologie, które doczekają się masowej produkcji w przyszłości, ale również gotowe do wdrożenia produkty.

Dla firmy była to kolejna szansa na zaprezentowanie swoich wyrobów wśród największych w branży a także okazja do spotkania się ze swoimi klientami zagranicznymi, sposób na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych.

 


Galeria