Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk "x". Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x


Firma

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREMEX Sp. z o.o. powstało w 1978 roku.

 

Początkowo firma zajmowała się produkcją wyrobów z drewna i stali dla potrzeb górnictwa. Obecnie działalność firmy to szeroki wachlarz produkowanych wyrobów i oferowanych usług.

 

 

Na przełomie lat 1999 i 2000  firma Dremex rozpoczął produkcję wyrobów z marmuru i granitu syntetycznego. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej otrzymywana jest najwyższa jakość wyrobów. Wykonujemy umywalki, brodziki, wanny a także płyty meblowe w oparciu o indywidualne zamówienie klientów a także własne formy. Głównymi odbiorcami naszych wyrobów są europejscy producenci mebli łazienkowych. Nasze produkty znajdują również zastosowanie w wielu obiektach publicznych takich jak banki, hotele, szpitale jak również w prywatnych apartamentach i domach.

 

Uznanie naszych klientów stanowi dla nas potwierdzenie ich jakości oraz użyteczności. Wszystkie wyroby Dremex posiadają niezbędne atesty Państwowego Zakładu Higieny.

 

Realizacja Polityki Jakości sprawiła, że możemy się pochwalić atestami Państwowego Zakładu Higieny oraz międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9001:2000.

 

„Żyjemy pasją” – to hasło przewodnie naszych specjalistów, którzy służą fachowym doradztwem, opartym na wiedzy i doświadczeniu, z zakresu projektowania/tworzenia. Nasi specjaliści nie tylko tworzą nowe ale i udoskonalają starsze projekty tak, aby jak najlepiej trafić w gusta i potrzeby naszych odbiorców. Nasze innowacyjne projekty wychodzą naprzeciw trendom obecnym na rynku.

 

 

 

 Galeria